Налаштування VTO4202

ivan123

Member
Доброго дня,

маю VTO4202 із встановленими модулями клавіатури, зчитування карток і кнопкою. Як на фото. Підключив, ініціалізував. Відео отримую в DMSS, все гут.

Інструкції з офіційного сайту прочитав, YouTube подивився.

Що хочу і не виходить
- додати ключі для домофона. Знайшов в налаштуваннях як додати, але нічого не відбувається. Ні піку, ні звуку. Використовую стандартний круглий брелок, що норм відкриває visit і тп.
- додати код відкриття дверей. Хто знає, той набрав і зайшов. Не знайшов де налаштувати. Можна декілька різних кодів додати?
- чи можна VTO використовувати без VTH? Планував DMSS в мобільному додатку юзати в якості VTH.
- чомусь в налаштуваннях, якщо вибрати опцію VILLA, то немає можливості додати модуль клавіатури. В APARTMENT все гут. В мене приватний будинок.
- десь бачив, що може відкривати навіть по розпізнаванню обличчя. Де налаштувати?

Буду вдячний за відповіді, якщо хтось має досвід

Вкладення

Техпідтримка VidiMost.com

Спеціаліст
Команда форуму
додати ключі для домофона. Знайшов в налаштуваннях як додати, але нічого не відбувається. Ні піку, ні звуку. Використовую стандартний круглий брелок, що норм відкриває visit і тп.
Підтримує ключі Mifare, ви напевно використовуєте Em-Marine
додати код відкриття дверей. Хто знає, той набрав і зайшов. Не знайшов де налаштувати. Можна декілька різних кодів додати?
В розділі Контроль доступу є додавання паролей і користувачів
чомусь в налаштуваннях, якщо вибрати опцію VILLA, то немає можливості додати модуль клавіатури. В APARTMENT все гут. В мене приватний будинок.
тому що модуль клавіатури розрахований на багатоквартирну систему

Перевірте актуальність прошивки.

ivan123

Member
дякую за відповіді, коди відкриття налаштував.
Ключи спробую Mifare.

Щодо клавіатури, я правильно розумію, що в режимі вілла клавіатура не буде працювати?

Підкажіть будь ласка, яким чином налаштувати виклик з VTO до DMSS?

Прошивка сама остання з оф сайту

Останнє редагування:

ivan123

Member
по зовнішньому вигляду можна зрозуміти, який саме в мене брелок?2786

Спеціаліст
Команда форуму
Підкажіть будь ласка, яким чином налаштувати виклик з VTO до DMSS?
через серійний номер, кастомізована прошивка то для багатоквартирок, в розділі мережа подивіться налаштування p2p. В мене немає зараз такої панелі для тесту

по зовнішньому вигляду можна зрозуміти, який саме в мене брелок?
ні, вони виглядають однаково

ivan123

Member
все налаштував, окрім дзвінків з VTO на DMSS.

Інтернет каже, що для цього в розділі VTH management має бути доступна генерація QR для кожного VHT, шестереночка синього кольору
2789
В мене такого немає, нажаль
2788

я маю змого додати VTO до DMSS, по QR в розділі Мережа, але не розумію як на нього подзвонити?
Набираю цей номер 2790
каже, що не існує такого

ivan123

Member
В мене немає зараз такої панелі для тесту
добре, я бачу, що інтерфейси різних моделей VTO схожі між собою.
Якщо би я додавав іншу модель VTO до DMSS через QR в налаштуваннях мережі, то яким чином здійснити виклик з панелі до DMSS? Який номер набирати?

Спеціаліст
Команда форуму
Інтернет каже, що для цього в розділі VTH management має бути доступна генерація QR для кожного VHT, шестереночка синього кольору
Це мають на увазі кастомну прошивку для багатоквартирних об'єктів, де додаються користувачі і кожному присвоюється qr-код, але це на старій прошивці, в новій вже по-іншому. У вас будинок, тому у вас в розділі мережа є P2P, скануєте і додаєте пристрій в DMSS. При натисканні виклику у вас автоматично буде дзвінок.
Якщо не дзвонить, то це вже інші танці з бубном, частіше всього це проблеми в андроїді - треба надати дозволи в розіділі керування сповіщеннями і в розділі батареї надати доступ працювати застосунку в фоновому режимі. З iphone таких проблем немає, працює одразу.
Якщо в DMSS не додається, тоді треба вийти з облікового запису і додати в гостьовому режимі

ivan123

Member
спробував DMSS на iOS, дзвінок так саме не проходить.
Пробував вказати і номер 888888 і просто без номера.

Сканую QR в Network, додаю в DMSS.
Всі права надано, пуші і тп. Відео бачу, можу віддалено відкрити двері. Можу говорити і чути через DMSS.

На мою думку тут якась проблема в логіці використання, що саме не враховано?

Прошивка остання, v4.6.

Зверху