Определяем модель устройства по серийному номеру.

DmD

New member
Доброго дня!
Підскажіть будь-ласка модель камери по dahua S/N 4E08408PAJ0A725. Ця камера nobelic nbcl 4225z-asd. Хочу позбавитись цього сервiсу (ivideon), та знайти можливiсть слідувати за об'єктом. Це можливо? Дякую
 

Максим Шелест

спеціаліст компанії "UARTservice"
Доброго дня!
Підскажіть будь-ласка модель камери по dahua S/N 4E08408PAJ0A725. Ця камера nobelic nbcl 4225z-asd. Хочу позбавитись цього сервiсу (ivideon), та знайти можливiсть слідувати за об'єктом. Це можливо? Дякую
In model SD49225T-HN-S2,
out model NBLC-4225Z-ASD
Треба пробувати, попередньо зчитавши та зберігши дамп памʼяті.
 

DmD

New member
Як спробували? через що? чи зберегли поточні дані?
Я ж кажу з компа, через прогу Config Tool, вона для налаштування камери та прошивки. Прогрес пiшов, камера ребутнулась i як нiчого не робив з нею. Якi данi треба зберiгти? Пiдскажiть, що шити i чим. Програматорiв рiзноманiтних в мене валом, якщо треба
 

Максим Шелест

спеціаліст компанії "UARTservice"
Я ж кажу з компа, через прогу Config Tool, вона для налаштування камери та прошивки. Прогрес пiшов, камера ребутнулась i як нiчого не робив з нею. Якi данi треба зберiгти? Пiдскажiть, що шити i чим. Програматорiв рiзноманiтних в мене валом, якщо треба
Треба відпаяти чіп памʼяті, зчитати на програматорі, зберегти дані.
Далі підключитися через UART до розʼєму на платі камери, та зробити відновлення ПЗ як при аварійному збої.
Якщо не зрозуміло, що я написав, звертайтеся до нас, або до інших досвідчених та кваліфікованих спеціалістів.
 

greylynx

Member
Добрий день. Можливо хтось підкаже моделі NVR (16 канальні, 8 poe, два однакових):
sn: TZA4LY181WYLEFA і TZA4LY181WN1L93. sys ver 3.200.0000.3 build date 11/07/2014.
 
День добрый! Подскажите пожалуйста что за модель регистратора у меня и если можно прошивку нормальную. Серийный номер 3L05A1BPAZ61E2A Хочу попробовать перепрошить, а то начало видео с канала на канал перескакивать. Может поможет. Спасибо большое!
 

Техпідтримка VidiMost.com

Спеціаліст
Команда форуму
День добрый! Подскажите пожалуйста что за модель регистратора у меня и если можно прошивку нормальную. Серийный номер 3L05A1BPAZ61E2A Хочу попробовать перепрошить, а то начало видео с канала на канал перескакивать. Может поможет. Спасибо большое!
XVR5104C-S2 - https://vidimost.com/dh_xvr5x04-s2
 

WelD

Member
Доброго дня.
Допоможіть впізнати модель камери. Дякую
SN: 2J03516PAU01993.
.
 

Mykola080808

New member
Добрый день! Подскажите название регистратора по серийному номеру.
1H009FEPAYQJ9LV
 

Nlas

New member
Здравствуйте. Підскажіть будь ласка модель регистратора.
Серійний номер: TZA4LL611WE201F
Дякую
 
Зверху