Євгеній_90
New member
Підкажіть чому немає вибору 25 кадрів, тільки 12. И без різниці чи 720 чи 1080р. В OSD-меню меню не заходе, натискаю вхід і нічого не відбувається.
Реєстратор DH-XVR5104C-4KL-X, підключено через виту пару, прийомопередавач (balun) SEVEN HD-704, відстань 40м.
Реєстратор DH-XVR5104C-4KL-X, підключено через виту пару, прийомопередавач (balun) SEVEN HD-704, відстань 40м.
